USD
nl nl Nederlands
Lloret de Mar
Vervoer
Metro

11 accommodaties gevonden

Kaart weergeven

Filters

Wis alle filters om alle accommodaties te zien

  • Rosamar & Spa 4*S

    Rosamar & Spa 4*S

    Hotel

    Uitstekend

    (1785 beoordelingen)

    8.4
    Het Rosamar & Spa 4*S Lloret de Mar hotel met 4 sterren is op ongeveer 750 meter verwijderd van de Parochiekerk van Sant Romà gelegen en beschikt over een restaurant. Het hotel beschikt over een een…

    vanaf

    US$ 67 per één nacht

  • Hotel Metropol

    Hotel Metropol

    Hotel

    Uitstekend

    (662 beoordelingen)

    8.4
    Dit perfecte Hotel Metropol Lloret de Mar met 4 sterren geeft snelle toegang tot het strand van Lloret, gelegen op 5 minuten lopen ervandaan. Gasten zullen genieten van een buffet ontbijt en toegang…

    vanaf

    US$ 49 per één nacht

  • Hotel Marsol

    Hotel Marsol

    Hotel

    Uitstekend

    (3675 beoordelingen)

    8.4
    Dit Hotel Marsol Lloret de Mar met 4 sterren biedt zijn gasten comfortabele kamers en gelegen op circa 16 minuten te voet van het Fenals Strand. Dit hotel ligt op een paar stappen verwijderd van het…

    vanaf

    US$ 192 per één nacht

  • Hotel Surf Mar

    Hotel Surf Mar

    Hotel

    Goed

    (1364 beoordelingen)

    7.2
    Dit Hotel Surf Mar Lloret de Mar met 4 sterren bevindt zich in de Strand Fenals wijk van Lloret de Mar, op 25 minuten wandelafstand van de Botanische Tuin Pinya de Rosa en beschikt over 16 kamers met…

    vanaf

    US$ 135 per één nacht

  • Rosamar Maritim 4*

    Rosamar Maritim 4*

    Hotel

    Goed

    (452 beoordelingen)

    8
    Rosamar Maritim 4* Hotel Lloret de Mar, dat auto's te huur aanbiedt, is in de buurt van het Kasteel D'en Plaja. Er is ook een een privéparkeerplaats in de buurt beschikbaar.

    vanaf

    US$ 76 per één nacht

  • Hotel Santa Marta

    Hotel Santa Marta

    Hotel

    Uitstekend

    (555 beoordelingen)

    8.8
    Gelegen op een rijafstand van 5 minuten van Muntanya d'en Roviralta, biedt het Hotel Santa Marta Lloret de Mar in de elegante stijl verhuur van limousines en auto's om de omgeving te ontdekken en…

    vanaf

    US$ 194 per één nacht

  • Hotel Roger De Flor By Seleqtta

    Hotel Roger De Flor By Seleqtta

    Hotel

    Uitstekend

    (2122 beoordelingen)

    8.2
    Gasten van Hotel Roger De Flor By Seleqtta Lloret de Mar met 125 kamers kunnen gemakkelijk de Parochiekerk van Sant Romà, gelegen op 13 minuten lopen, bereiken. Er is een restaurant op het terrein.

    vanaf

    US$ 58 per één nacht

  • Hotel Excelsior

    Hotel Excelsior

    Hotel

    Goed

    (775 beoordelingen)

    7.8
    Dit perfecte Hotel Excelsior Lloret de Mar is op 5 minuten lopen van de L'Esguard gelegen en biedt spatherapie en spadiensten. Het charmante 3-sterrenhotel biedt toegang tot de Parochiekerk van Sant…

    vanaf

    US$ 50 per één nacht

  • Rigat Park & Spa Hotel

    Rigat Park & Spa Hotel

    Hotel

    Uitstekend

    (463 beoordelingen)

    8.6
    Dit Rigat Park & Spa Hotel - Adults Recommended Lloret de Mar met 5 sterren biedt autoverhuur en het is op sechts 25 minuten te voet van het Waterwereld. Het gezellige hotel, waar u snorkelen…

    vanaf

    US$ 444 per één nacht

  • Suites Del Mar Fenals

    Suites Del Mar Fenals

    Hotel

    Goed

    (1363 beoordelingen)

    7.8
    Het exclusieve Suites Del Mar Fenals Lloret de Mar hotel is in de Strand Fenals wijk van Lloret de Mar, op 5 minuten wandelen van de Corner Games gelegen. Het 4-sterrenhotel, dat van een restaurant…

    vanaf

    US$ 89 per één nacht

  • Hotel Rosamar Maxim 4*- Adults Only

    Hotel Rosamar Maxim 4*- Adults Only

    Hotel

    Uitstekend

    (1291 beoordelingen)

    8.6
    Met autoverhuur en wifi in de hele accommodatie, ligt het het comfortabele Hotel Rosamar Maxim 4*- Adults Only Lloret de Mar in Lloret de Mar, op 6-minuten loopafstand tot de Cala dels Frares. Het…

    vanaf

    US$ 90 per één nacht

Wijzig je zoekopdracht parameters om het hotel naar je wens te vinden.

Hotels in Lloret de Mar

Lloret de Mar biedt maar liefst 1121 hotels, variërend van luxe vijfsterrenresorts tot gezellige drie-sterrenaccommodaties. De meeste hotels zijn te vinden in het centrum en dicht bij het strand, met gemiddelde prijzen rond de €70 voor drie sterren en €150 voor vijf sterren. Recent zijn er enkele moderne hotels geopend die zich onderscheiden door hun unieke design en uitgebreide wellnessfaciliteiten. Verken ons platform en boek jouw ideale verblijf met vertrouwen!

Waar te verblijven in Lloret de Mar - een gids voor de beste gebieden en buurten

Hotel Name
Beschrijving

Aparthotel Costa Encantada

Hotel Helios Lloret

Hotel La Palmera & Spa

* Fenals biedt veilige stranden en speelplaatsen voor kinderen.

* Er zijn tal van gezinsvriendelijke restaurants in de buurt.

* Het Aquarium en Water World zijn kortbij, perfect voor een dag vol avontuur.

Families zullen het ideale verblijf vinden in de wijk Fenals.

Hotel Anabel

Delamar 4*Sup-Adults Only

Hotel Acapulco

* Het stadscentrum biedt gemakkelijke toegang tot vergaderfaciliteiten en conferentiecentra.

* Restaurants en cafés zijn op loopafstand voor informele vergaderingen.

* Goed openbaar vervoer verbindt het centrum met andere belangrijke gebieden.

Zakelijke reizigers kunnen het beste kiezen voor het centrum van Lloret de Mar.

Tent Lloret De Mar

Hotel Samba

Hotel Golden Sand

* Het centrum heeft een bruisend nachtleven met veel bars en clubs.

* Er zijn tal van sociale activiteiten en tours om nieuwe mensen te ontmoeten.

* De kortere afstand tot de belangrijkste bezienswaardigheden maakt het verkennen gemakkelijk.

Solo reizigers zullen de levendigheid van het centrum van Lloret de Mar waarderen.

L'Azure Hotel 4* Sup

Hotel Best Lloret Splash

Alegria Plaza Paris 4*Sup

* Fenals biedt rustige stranden, perfect voor romantische wandelingen.

* Er zijn intieme restaurants aan het strand voor een romantisch diner.

* De nabijheid van natuurlijke schoonheid zorgt voor prachtige uitzichten.

Stellen op romantisch uitje zullen genieten van de betoverende sfeer in Fenals.

Bluesea Montevista Hawai

Apartaments Els Llorers

Hotel Anabel

* Hier zijn veel goedkope eetgelegenheden en drinkplekken te vinden.

* Basishotels bieden betaalbare accommodatie zonder in te boeten op comfort.

* De nabijheid van openbare voorzieningen maakt het gemakkelijk voor dagelijkse behoeften.

Budgetreizigers kunnen zich het beste vestigen in de wijk Lloret de Mar Centrum.

Lloret de Mar Tips Die Je Moet Weten

* Boek je hotel enkele maanden van tevoren voor de beste deals, vooral als je in het hoogseizoen reist (juli en augustus).

* Houd rekening met lokale feestdagen en festivals, zoals het Fira de Lloret in september, die zowel de prijzen als de beschikbaarheid kunnen beïnvloeden.

* Gemakkelijk bereikbaar met de bus vanuit Barcelona of Girona, met een gemiddelde kosten van ongeveer $15 per rit; binnen Lloret zijn er ook lokale bussen en taxi's beschikbaar.

* Bespaar op eten door lokale markten te verkennen en 'menu del día' te proberen in restaurants; overweeg ook een reispas voor het openbaar vervoer.

* Wees voorzichtig in bepaalde gebieden, zoals de steegjes rondom het uitgaansleven 's nachts; gebruik goed verlichte routes en blijf bij andere reizigers.

Frequently asked question

Welke hotels in Lloret de Mar hebben directe toegang tot het strand?

Hotels zoals Hotel La Palmera & Spa en Hotel Acapulco bieden directe toegang tot de prachtige stranden van Lloret de Mar.

Waar kunnen we de beste uitzichten over de kustlijn vinden in hotels?

Hotels zoals L'Azure Hotel 4* Sup en Delamar 4*Sup-Adults Only bieden schitterende uitzichten over de Middellandse Zee.

Welke hotels liggen dicht bij de belangrijkste attracties van Lloret de Mar?

Hotel Anabel en Hotel Helios Lloret zijn gunstig gelegen nabij populaire attracties zoals Water World en het kasteel van Sant Joan.

In welke hotels kunnen we deelnemen aan avontuurlijke activiteiten in de buurt?

Hotels zoals Hotel Best Lloret Splash en Aparthotel Costa Encantada zijn ideaal voor gasten die op zoek zijn naar avontuurlijke activiteiten zoals watersporten.

Wat is de beste tijd om in hotels in Lloret de Mar te verblijven?

De beste tijd om te verblijven is van mei tot juni of september, wanneer de prijzen lager zijn en het weer nog steeds aangenaam is in hotels zoals Bluesea Montevista Hawai.

Bedankt voor de aanmelding
Valuta
  • USD US dollar
  • EUR Euro
  • GBP Pond sterling
  • AUD Australische dollar
  • CAD Canadese dollar
  • BRL Braziliaanse real
  • CNY Chinese yuan
  • CZK Tsjechische kroon
  • DKK Deense kroon
  • HKD Hongkongse dollar
  • ILS Israëlische sjekel
  • JPY Japanse yen
  • MYR Maleisische ringgit
  • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
  • NOK Noorse kroon
  • PLN Poolse złoty
  • RON Roemeense leu
  • RUB Russische roebel
  • SAR Saoedi-Arabische riyal
  • SGD Singaporese dollar
  • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
  • KRW Zuid-Koreaanse won
  • SEK Zweedse kroon
  • CHF Zwitserse frank
  • TRY Turkse lira
  • UAH Oekraïense grivnya
  • ARS Argentina, Peso
  • THB Thaise baht
Taal kiezen
Inchecken
Uitchecken
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0